Paletové zboží z první ruky

Dostali jste se na unikátní stránku, na které můžete dražit paletové zboží. Každá paleta/box začíná v aukci od 1 EUR a je jen na vás, kolik za paletu nabídnete (vyhranou aukci lze platit i v korunách). Neustále přidáváme nové aukce. Vzhledem k vysokému zájmu navyšujeme počet aukcí. Nově končí aukce každý den (i o víkendech) od 18:00 – 20:00.

Garance vrácení peněz

Nabízíme nejlepší kvalitu v segmentu paletového zboží. Pokud nebudete se zbožím spokojeni, vrátíme Vám peníze!

Podívejte se na video, jak vzniká box (podobně vzniká i paleta)

AKCE – Vyzkoušejte si nás. Po registraci na první vydraženou aukci (box/paletu) nabízíme slevu 30 %.

Paletové zboží v aukcích – jaké zboží nabízíme?

  1. Vrácené zboží od zákazníků (nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace). Skladové ležáky a neprodejné zboží u nás nenajdete.
  2. Kvalita zboží, jakou jinde neseženete. Nejedná se, jako u jiných obchodníků, o přebrané vratky, ale o “first hand returns”. Tzn. zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze identifikované za účelem vytvoření položkového seznamu. Takovýto druh zboží nikde jinde nenajdete.
  3. Paletové zboží prodáváme se seznamem. Ke každé paletě/boxu od nás dostanete elektronický položkový seznam zboží v XLS (dodací list). V seznamu najdete, EAN zboží, popis i běžnou prodejní cenu. Proto víte, jaké zboží kupujete. Nenabízíme žádné mystery boxy a podobné nesmysly. U nás nekupujete zajíce v pytli.
  4. Minimální odběr je 1 paleta/box. Boxy zasíláme standardní balíkovou službou DPD / PPL. Palety zasíláme paletovou přepravou GEIS po celé ČR.
  5. V současné době aukce končí okolo 10 % běžné internetové ceny nového zboží. Jinak řečeno zboží koupíte ca o 90 % levněji, než kdybyste nákup realizovali na alza.cz / mall.cz / datart.cz. Zboží od nás sice není nové, ale dle našich zkušeností pouze ca 5–20 % zboží nefunguje. Kolik nefunkčních produktů na paletě/v boxu obdržíte závisí na kategorii zboží. Je logické, že v kategorii elektro bude více nefunkčních produktů než v kategorii sport / móda.

Máte obavy z prvního nákupu?

Často slýcháme… Už jsme zkusili koupit paletové zboží (od toho, nebo od toho… ne, nebudeme jmenovat) a nedopadlo to dobře, přišel nám neprodejný šrot, přebrané zboží, overstocky (často neprodejné zboží). Toto se u nás nestane, u nás najdete zboží označované jako “first hand returns” tzn. nepřebrané vratky z první ruky. K tomuto zboží jsme se dostali díky mnohaletým obchodním vztahům a obrovskému odběru od největších prodejců v Evropě.

Máte další dotazy? Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi.

Podívejte se na video, jak vzniká box (podobně vzniká i paleta)

Stránku Paleto.eu jsme spustili v září 2022, takže se jedná o relativně nový projekt. Přesto se nám povedlo už nasbírat pár recenzí od reálných zákazníků. Reálný zákazník = zákazník, který si od nás zakoupil Box nebo paletu zboží.

Na naší Facebook stránce naleznete všechny recenze (pro zobrazení recenzí je potřeba být přihlášen na facebooku). Zobrazit recenze

Lucie Sladká
Lucie Sladká
14 Duben 2023
doporučuje
Paleto.eu určitě mohu jen doporučit, zboží sedělo přesně dle seznamu. Všechno zboží bylo v perfektním stavu a bez poškození. Rada do budoucna zakoupim další paletu!
Hana Kopecká
Hana Kopecká
13 Únor 2023
doporučuje
Super. nakoupila jsem jak na Aukru, tak na strance a musim rict, ze zbozi odpovida tomu, co bylo uvedene v soupisu a zbozi je vetsinou v poradku. Z jedne krabice s 50 polozkami byly 2 veci na vyhozeni, ostatni treba s poskozenym obalem a neco uplne nove. Mohu jedine doporucit!
Pavel Nejedlý
Pavel Nejedlý
11 Prosinec 2022
doporučuje
Paleto.eu mohu doporučit, seznam zboží sedí jak bylo uvedeno, zboží převážně funkční. Určitě ještě v budoucnu nějakou tu paletu nebo box zakoupím.
Peťa Štětková
Peťa Štětková
30 Listopad 2022
doporučuje
Ze začátku jsem se hodně bála, bylo to něco nového, nevíte pořádně do čeho to jdete a moc lidí to nezná, ale když mi přišel muj první box z aukce, byla jsem nadšená �
Pavla Šmídlová
Pavla Šmídlová
8 Listopad 2022
doporučuje
Přiznám se, že jsem měla docela obavy při aukcích. Využila jsem nejprve možnosti zaslání náhodného balíčku za cenu dopravy. Po cca týdnu mi dnes balíček dorazil. Přišlo mi 42 fixů na vodní bázi. Cena výrobce je uvedena 47,99$, tak že se to cenově rozhodne vyplatilo. Balení bylo sice trochu potrhané a celkově nedrželo, ale i tak jsem spokojená.
Kolařík Lukáš
Kolařík Lukáš
31 Říjen 2022
doporučuje
Prvně jsem si myslel že jde o podvod ale příjemně mě překvapily.
Daniel Toman
Daniel Toman
31 Říjen 2022
doporučuje
Při výhře první palety jsem byl mírně skeptický, zda soupis bude sedět a vše přišlo v pořádku. Nyní čekáme na další a těšíme se na další spolupráci. Samozřejmě se dá očekávat, že něco bude rozbité apod., ale jde jen o zlomek, a i tak celková hodnota zboží je několikanásobně vyšší.

Dnes končící aukce 🌶

[paleto_auctions template=”today” mobile=”false”]

Chcete vidět další aukce?

Přejít na Zítřejší aukce nebo na Aukce končící pozítří

Přejít na Všechny běžící aukce

Toto Vám uteklo

Desítky palet již našly své nové majitele. Všechny skončené aukce najdete na stránce Skončené aukce.

Nemáte zájem o aukce celých palet?

Nenové zboží po jednotlivých kusech můžete zakoupit na různých bazarech jako sbazar.cz nebo bazos.cz případně Facebook marketplace. Každopádně výhodný nákup paletového zboží najdete pouze na paleto.eu.

V jaký čas preferujete konce aukcí?

Jaké kategorie vás zajímají?

Jaká velikost aukcí je pro vás nejlepší?