Nakoukněte pod pokličku a podívejte se do zákulisí jak fungujeme a jak vypadají palety, které jsme již odeslali naši obchodním partnerům.

Takto k nám balíčky chodí.

My balíčky rozbalíme, produkty v balíčkách identifikujeme (podle EANu) a následně roztřídíme na palety. Palety se snažíme skládat tak, aby byly obsahem zajímavé. Ke každé paletě vytvoříme položkový seznam, takže víte přesně co na dané paletě je za produkty. Žádné mysteryboxy a podobné marketingové finty neděláme. Snažíme se být vždy maximálně férový a transparentní.

Máte zájem o paletu z nějaké konkrétní kategorie? Napište nám na info@paleto.eu a my vám seskládáme paletu na míru.

Takto vypadají finální palety

Vyslyšeli jsme vaše prosby a nabízíme k prodeji nově i krabice se soupisem zboží.

Proč nabídneme i krabice?

  1. Menší přepravní box = menší náklad za dodání na vaši adresu
  2. Méně produktů v krabici = produkty můžete využít pro sebe nebo pro obdarování svých blízkých. Nemusíte kupovat krabici za účelem dalšího prodeje.
  3. Manipulace s krabicí zvládne každý, krabici doveze DPD kurýr během několik dní od zakoupení.

Proč máte tolik negativních komentářů u svých reklam na facebooku?

Často vídáme v komentářích u našich facebookových reklam, že jsme podvodníci a zboží nezasíláme. Ani jeden z těchto negativních komentářů nepochází od našeho obchodního partnera a velice nás tato křivá a nepravdivá obvinění mrzí. Na tyto komentáře reagujeme a komentáře nemažeme.

Chápeme, že prodej paletového zboží nemá v Čechách dobrou pověst, protože dost lidí se koupí paletového zboží “spálila”. A proto jsme se rozhodli přijít s unikátním projektem a tuto špatnou reputaci tomuto druhu zboží napravit. Ten kdo koupil v minulosti paletové zboží od českého subjektu obdržel  s největší pravděpodobností přebrané zboží překupníků překupníků. Tohle se vám i u nás nestane, my nabízíme nejlepší kvalitu “nenového zboží” ve světě označovanou jako FIRST HAND RETURNS (vrácené zboží z první ruky, nekontrolované, nepřebrané, pouze roztříděné).

Závěrem ještě jeden tip – pozor na mysteryboxy. 

Na trhu je dost firem, které se prodejem mysteryboxů zabývají. Je to pouze marketingový trik jak nalákat kupujícího (většina reklam ukazuje jak v mysteryboxu dorazí iphone, ipad případně jiná drahá elektronika) ale ve skutečnosti dostane zákazník bednu obtížně prodejného a často nechtěného zboží.