Lucie Sladká
Lucie Sladká
14 Duben 2023
doporučuje
Paleto.eu určitě mohu jen doporučit, zboží sedělo přesně dle seznamu. Všechno zboží bylo v perfektním stavu a bez poškození. Rada do budoucna zakoupim další paletu!
Hana Kopecká
Hana Kopecká
13 Únor 2023
doporučuje
Super. nakoupila jsem jak na Aukru, tak na strance a musim rict, ze zbozi odpovida tomu, co bylo uvedene v soupisu a zbozi je vetsinou v poradku. Z jedne krabice s 50 polozkami byly 2 veci na vyhozeni, ostatni treba s poskozenym obalem a neco uplne nove. Mohu jedine doporucit!
Pavel Nejedlý
Pavel Nejedlý
11 Prosinec 2022
doporučuje
Paleto.eu mohu doporučit, seznam zboží sedí jak bylo uvedeno, zboží převážně funkční. Určitě ještě v budoucnu nějakou tu paletu nebo box zakoupím.
Peťa Štětková
Peťa Štětková
30 Listopad 2022
doporučuje
Ze začátku jsem se hodně bála, bylo to něco nového, nevíte pořádně do čeho to jdete a moc lidí to nezná, ale když mi přišel muj první box z aukce, byla jsem nadšená �
Pavla Šmídlová
Pavla Šmídlová
8 Listopad 2022
doporučuje
Přiznám se, že jsem měla docela obavy při aukcích. Využila jsem nejprve možnosti zaslání náhodného balíčku za cenu dopravy. Po cca týdnu mi dnes balíček dorazil. Přišlo mi 42 fixů na vodní bázi. Cena výrobce je uvedena 47,99$, tak že se to cenově rozhodne vyplatilo. Balení bylo sice trochu potrhané a celkově nedrželo, ale i tak jsem spokojená.
Kolařík Lukáš
Kolařík Lukáš
31 Říjen 2022
doporučuje
Prvně jsem si myslel že jde o podvod ale příjemně mě překvapily.
Daniel Toman
Daniel Toman
31 Říjen 2022
doporučuje
Při výhře první palety jsem byl mírně skeptický, zda soupis bude sedět a vše přišlo v pořádku. Nyní čekáme na další a těšíme se na další spolupráci. Samozřejmě se dá očekávat, že něco bude rozbité apod., ale jde jen o zlomek, a i tak celková hodnota zboží je několikanásobně vyšší.